Gotland ⇒ Raukträffen 2017 - Tack!
Kategoriregler
Här ska trådar och inlägg handla om körningar och träffar som regionen arrangerar samt andra regionspecifika frågor.
Trådar om körningar och träffar som är intressanta för mer än ett fåtal medlemmar i andra regioner ska i största möjliga mån även publiceras i kategorin "Träffar Rally".
Andra trådar som rör mer än bara denna region ska publiceras i andra lämpliga kategorier.
► Visa/Show In English
- Mange#9658
- Inlägg: 407
- Blev medlem: tis 21 jul 2015, 15:33
- Hemort: Farsta
- Ort: Farsta
Raukträffen 2017 - Tack!
Tack för en fantastisk träff! Trevliga människor och trevliga aktiviteter. Bra uppstyrt! Nyss kommit hem efter lite soppatorsk på Nynäsvägen. Pizza, dusch och horisontalläge står på agendan. Vi ses!
Tidigare: VN 2000, 2006 "Amiralen", VN 900 Custom, 2009 "Kaptenen"
DA Stockholm syd 2016-2018
RA Stockholm/Mälardalen 2018-2020
Farsta, Stockholm
DA Stockholm syd 2016-2018
RA Stockholm/Mälardalen 2018-2020
Farsta, Stockholm
| Länk: | |
| BB-kod: | |
| HTML: | |
| Dölj inläggslänk |
- bjorne3414
- Inlägg: 108
- Blev medlem: tor 09 apr 2009, 14:18
- Ort: Bromma
Re: Raukträffen 2017 - Tack!
Borta bra men hemma bäst, fast de e ju gränsfall när man varit på Raukträffen o träffat alla goa nya o gamla vänner o haft roligt tillsammans med o med tanke på spridningen på vart alla kommer ifrån, så får det nästan räknas som språkresa, stort tack till hela Gotlansgänget för eran eminenta arrangering i vanlig ordning, har varit hemma i en kvart ungefär men längtar redan till nästa år, Tack från Björne o Berit
| Länk: | |
| BB-kod: | |
| HTML: | |
| Dölj inläggslänk |